Kam pojedete na víkend? Zase na chatu? Po příbuzných? Nebo snad zůstanete raději v klidu doma? A co takhle svěřit se do rukou profesionálů na pohodu a vybrat si z nabídky zážitkových víkendových pobytů? Agentury na zážitky
vám s výběrem toho nejlepšího víkendu pomohou.

Pár slov o jednom z relaxačních víkendů v pivních lázních. To pravé osvěžení na těle i na duchu v pivních lázních v Táboře. Pivní koupele v dřevěné kádi, bylinková sauna, relaxace na slámovém lůžku. Během procedur neomezená konzumace piva. Komfortní ubytování. To vše ve vkusně provedeném areálu bývalého pivovaru v samotném historickém centru poklidného jihočeského městečka.

Soukromá sauna, Svatojánská aroma masáž, večeře o třech chodech, dvě noci v apartmánu Luxury suite, venkovní vířivka. Kde? O to jde především – na luxusním středočeském zámku Chateau Mcely, který získal ocenění za svou citlivou rekonstrukci i za svůj přístup k ekologii. Zažijte luxusní víkend snů na Chateau Mcely a staňte se na pár dnů zámeckou paní a pánem. Nebude chybět ani odpolední čajový dýchánek a stylový piknik v trávě.

Dopřejte si noc dokonalé harmonie, relaxace a uvolnění. Dopřejte si romantickou noc pro dva v Náchodě. Soukromí hotelového wellness centra, relaxační a rekondiční masáže, sauna, krytý bazén, pěstící zábaly, whirlpool, infra kabina. Večeře při svíčkách. Nezapomenutelné dny strávené nedaleko Babiččina údolí, adršpašsko-teplických skal, zámku Kuks a ZOO Dvůr králové nad Labem.

V Jizerských horách, na horské samotě u Jablonce, vás čeká váš víkend pro dva oblíbený mezi seniory. Ubytováni budete v hotelu uprostřed přírody, která vás jistě bude lákat k procházkám. Zázemí hotelu vám zpříjemní den lahví dobrého vína, čokoládovým fondue, volným vstupem do bazénu se slanou vodou, wellness centrem a slevou do regeneračního balneo centra. K chuti určitě přijde i vynikající restaurace.