Věnujte netradiční dárek, vryjte se do paměti oslavence, darujte čistou radost. Ptáte se jak? Jednoduše, nakupujte u agentury na zážitky Esennce. Vybere si každý.

Vyhlídkový let nabízí jedinečnou příležitost, jak můžete spatřit všeobecně známá místa z neobvyklých míst. Možná vás překvapí, jak může i takové obyčejné průmyslové město vypadat z ptačí perspektivy poměrně hezky a třeba budete rovněž obdivovat například rozlohu či důmyslnost nejrůznějších historických památek. Každý vyhlídkový let vám zkrátka nabídne nepřeberné množství netradičních pohledů, které si na dlouhá léta uložíte do paměti.

68_vetron-24

Poměrně netradiční a velmi atraktivní zážitek je kupříkladu Vyhlídkový let vrtulníkem. Helikoptéra je již sama o sobě velmi zajímavým dopravním prostředkem a málokomu se v životě poštěstí do ní vůbec jen usednout. Když si k tomu přidáte ještě neopakovatelný výhled, tak je zaděláno na skutečně nezapomenutelný zážitek.

S atraktivností o nic pozadu nezůstává ani již poměrně tradiční zážitek Vyhlídkový let balónem. Tento zážitek se může chlubit velkou porcí romantiky a relaxace vysoko nad zemí. Milovníky letecké techniky zase zaručeně potěší Vyhlídkový let letadlem. Zde máte na výběr hned z několika strojů. Od malých větroňů, které ke stoupání využívají pouze vzdušných proudů, přes poklidné a romantické lety v mírnějších strojích, až po adrenalinové lety v mrštných akrobatických letounech.