Sníte? A sníte o věcech, nebo o prožitcích, o pocitech? A sní Vaši blízcí? Na první pohled zbytečné otázky. Otázky, kterými ale stojí za to připomenout si, jaké jsou Vaše tužby, zážitky, které byste chtěli prožít. Prostě něco, co Vám nebo Vašim blízkým udělá radost. Kdy jste si takovou radost udělali naposledy? Kdy jste takovou radost udělali někomu blízkému? Zážitky jsou jedním z nejlepších darů, které můžete dát. Něco, co Vám nikdo nevezme. Něco, k čemu se budete v duchu rádi vracet.

Láká Vás adrenalin a dobrodružství? Co takhle tandemový seskok padákem? Vyzkoušet na vlastní kůži ho můžete po celé republice. Jednou z možností, jak svůj sen naplnit, je tandemový seskok Kunovice. Hladinu adrenalinu Vám určitě zvedne už samotný vstup do areálu letiště. V krátké úvodní instruktáži Vám tandempilot vysvětlí vše důležité. Potom se obléknete do kombinézy a vystrojíte. Tandemový seskok padákem následuje bezprostředně poté. Nastoupíte do připraveného letadla, které Vás vynese do čtyřkilometrové výšky. Vaše dobrodružství se přiblíží k vyvrcholení a srdce Vám bude tlouct jako o závod: Instruktor Vás bezpečně připojí ke svému padáku a přijde zásadní okamžik: Otevřou se dveře letadla a Vy vykročíte do volného prostoru. Přibližně padesát sekund poletíte volným pádem. Za necelou minutu se zem rychle přiblíží a ve výšce přibližně patnáct set metrů instruktor otevře padák. Následovat bude čtyři až pět minut trvající volné klesání k zemi s rozevřeným padákem. Jeho řízení si navíc budete moci sami vyzkoušet. Před přistáním převezme řízení instruktor a navede Vás bezpečně zpět na plochu letiště.

Tandemový seskok Kunovice je u konce. Ale jen ve Vašich představách, anebo v představách Vašich blízkých. A představy a sny tu jsou přeci proto, aby se naplňovaly.