Škola smyku Příbram

Každý řidič si určitě uvědomuje, kolik toho závisí na jeho správných reakcích, vědomostech a připravenosti. Každý řidič by měl dbát na to, aby se uměl v nenadálé dopravní situaci zachovat co nejbezpečněji. Kvůli sobě, svým spolujezdcům i nákupu v kufru. Navštivte kurz bezpečné jízdy Příbram, nechte si poradit od profesionálů a vyzbrojte se znalostmi na celý život.

Ve Škole smyku Příbram na vás čekají speciálně vyškolení lektoři, kteří vás naučí předvídat a zvládat váš vůz v nebezpečných situacích, ve kterých se můžete kdykoli ocitnout. Budete si moci bezpečně osahat nebezpečí a naučit se mu předcházet.

Jak škola smyku Příbram probíhá

Jednodenní kurz školy smyku Příbram začíná teoretickým úvodem. Dozvíte se vše podstatné o zásadách řízení, základech bezpečné jízdy, pasivní a aktivní bezpečnosti, chybných návycích a nebezpečných prvcích řízení. Nahlédnete do jádra dopravních nehod, seznámíte se s fyzikálními zákonitostmi jízdy. Dále s vámi lektoři proberou techniku brzdění, jízdu s různými pohony kol, zásady průjezdu zatáčkami. A to nejdůležitější – zvládnutí vozidla v extrémních podmínkách a řešení krizových situací.

Odpoledne si vše vyzkoušíte na vlastní kůži a ve vlastním voze – jedině tak poznáte sami sebe a svůj automobil dokonale. Speciálně upravený areál letiště u Příbrami vám umožní zažít simulaci ztížených klimatických podmínek a smyku, nácvik modelových situací a jednotlivých nácvikových prvků – brzdění, přenášení váhy, přetáčivý a nedotáčivý smyk či vyhýbací manévr. Od instruktorů získáte přímou zpětnou vazbu a okamžitou nápravu.

Nevšední zážitek ve škole smyku

Škola smyku Příbram není jen výuka. Škola smyku představuje především důležitou praxi a nevšední zážitek. Obdarujte nejen sebe, ale i své blízké kurzem školy smyku a výrazně tak ovlivněte schopnost zamezit nebezpečí. Nezavírejte před nebezpečím oči. Naopak – buďte vždy o krok napřed.

Škola smyku Příbram uvítá každého řidiče sk. B staršího 18 let. Kurzy probíhají po celý rok, zpravidla každý víkend. Na základě certifikátu potvrzujícího absolvování kurzu získáte 10% slevu z pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a 10% slevu z havarijního pojištění u ČPP.