Hledáte typ na originální vánoční dárek, který je vhodný jak pro obě pohlaví, tak i pro všechny věkové kategorie? Zážitek plný dobrého pití, odpočinku a regenerace přináší hit posledních let – pivní lázně. Jedny z nejvyhlášenějších lázní České republiky najdeme na Moravě – v městečku známém zejména díky skanzenům a místnímu pivu –  Rožnov pod Radhoštěm.

Pivní koupele Rožnov pod Radhoštěm a celý pobyt je zahájen inhalací mátových, šalvějových a meruňkových výparů v sauně. Po dýchacích cestách přijde na řadu v regeneraci těla Vaše kůže – příjemným odpočinkem pro Vás bude koupel v měděných či dřevěných kádích, naplněných pivem s vysokým podílem pivovarských kvasnic. Tato téměř půlhodinové relaxace v místním nápoji je spojena i s ochutnávkou místních produktů, součástí balíčku je totiž i neomezená konzumace piva. Po horké lázni následuje další procedury pečující jak o Vaši pokožku, tak i mysl – detoxikační zábal a masáže lávovými kameny. Všechny zážitky z pobytu pak můžete vstřebat při poslední fázi návštěvy – při odpočinku na lůžku.

Navštivte pivní lázně v Rožnov pod Radhoštěm a prožijte nezapomenutelný zážitek plný relaxace, péče o tělo a dobrého piva.