Jízda ve Ferrari na okruhu

Novinkou v portfoliu zážitků které vám přináší agentura na zážitky Esennce.cz, je adrenalinový zážitek jízda ve Ferrari. Jízdu ve Ferrari můžete absolvovat v několika typech tohoto vozu a také na na několika tratích, popřípadě s různým počtem zajetých kol. Jízda ve Ferrari je jeden z nejryzejších dárků pro všechny milovníky silných aut, vůně benzinu a čisté radosti z rychlosti. Jízda ve Ferrari na okruhu je zřejmě nejvyhledávanější pro její atraktivnost. Dalším vyhledávaným zážitkem je půjčení Ferrari na různě dlouhou dobu, od jedné hodiny po celý víkend. Dříve než usednete za volant tohoto legendárního vozu, pojďme si říct něco o verzích se kterými se můžete projet.

Přehled verzí Ferrari F430

Jak je tomu u Ferrari dobrým zvykem, tak také modelová řada F430 se dočkala hned několika různých provedení, které se více či méně liší od základního modelu. Kromě několika modelů, které byly primárně určeny pro silniční provoz a byly vybaveny všemi náležitostmi, které jsou nutné pro homologaci vozu a zvýšení komfortu posádky, bychom mezi verzemi Ferrari F430 našli také čistokrevné závoďáky, jejichž prioritami byl naopak zejména výkon a rychlost na závodní trati.

Modely určené pro každodenní ježdění zastupuje, kromě standardní F430, také kabriolet F430 Spider. Parametry těchto dvou verzí se výrazně neliší. O poznání radikálnější jsou však jejich odlehčené verze, nesoucí označení 430 Scuderia a exkluzivní F430 Scuderia Spider 16M. Tyto verze se dočkaly jak navýšení výkonu motoru a točivého momentu, tak výrazné úspory váhy.

Mezi zástupce závodních F430 patří například F430 Challenge, jejíž motor je sice neupraven, avšak drasticky snížena byla hmotnost vozu. Hotové závodní vozy připravené vyhrávat jsou F430 GT3 a nejsportovnější a nejrychlejší F430 GT2.

Jízda ve Ferrari

Zážitek na který nikdy nezapomenete, nebo zážitek kterým někomu můžete splnit sen. Od obojího vás dělí jen pár kliknutí na stránkách agentury na zážitky Esennce.cz