Jste milovníkem čokolády? Chtěli byste mít teplou, voňavou čokoládu rozetřenou po celém těle? Pak je právě pro Vás určena čokoládová masáž. Čokoládová masáž je určena pro pravé labužníky čokolády.

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Čokoládová masáž má nejenom schopnost uvolňovat svalstvo a svalové křeče, ale také svou uklidňující, jemnou a teplou vůní čokolády působí na psychiku. Čokoládová masáž je výjimečný prostředek proti depresi, stresu a únavě. Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí. Během chvíle se Vaše pokožka zbavuje vrásek, šupin a staré seschlé kůže. Čokoládová masáž vrátí Vaší kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.

Po zážitku čokoládová masáž se budete cítit svěže a uvolněně.

Poukaz na zážitek čokoládová masáž obdržíte v dárkové krabičce, ve které bude vložený také průvodní dopis s Vaším osobním věnováním a popisem zážitku. Balíček tak bude připraven k předání. Zážitek čokoládová masáž nabízíme v různých lokalitách po celé České republice: Praha, Brno, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn. Čokoládovou masáž by neměli absolvovat osoby alergické na čokoládu, osoby s různými záněty pokožky a těhotné ženy. Osoby s vysokým tlakem by se měli poradit se svým ošetřujícím lékařem.

Zážitek čokoládová masáž nabízíme i jako zážitky pro dva, můžete si ji proto užívat i s Vaší drahou polovičkou. Pokud tedy nevíte čím potěšit Vašeho přítele/přítelkyni či manžela/manželku, darujte mu/ji zážitek čokoládovou masáž, ze které budou mít určitě radost!