Chcete obdarovat své blízké či známé a už Vás nebaví darovat „obyčejné dárky“. Máme pro Vás inspiraci čím potěšit nebo i splnit sen. Darujte originální, nezapomenutelné adrenalinové dárky.

49_vznasedlo_II

Adrenalinové dárky jsou vhodné jak pro muže tak i pro ženy. Mezi stálý nejoblíbenější adrenalin patří Bungee – Jumping. Láká Vás něco takového a rádi byste si to přišli vyzkoušet. Nebo víte, že je to obdarovaného zatím nesplněný sen? Tak proč mu to nesplnit? Bungee Jumping se skáče ze Zvíkovského mostu volným pádem. Přijďte si vyzkoušet adrenalin, který se jistě stane nezapomenutelným zážitkem na celý život. Hodně oblíbenou inspirací na adrenalinové dárky je zážitek Tandemový seskok padákem.

U tohoto zážitku můžete prožít volný pád z 4000m výšky spolu s tandempilotem budete bezpečně spojeni na speciálním padáku pro dvě osoby. Zažijte zábavu a adrenalin při kterém tuhne krev v rukách.

Mezi hodně populární adrenalin se řadí Zorbing. Tento zážitek patří k čím dál oblíbenějším. Zkuste si tento typ adrenalinové zábavy, kdy jste připoutaní v průsvitné kouli a zažíváte nevšední adrenalin při kutálení se z kopce a vnímáte pouze střídání „nebe a země“. Udělejte radost sami sobě nebo si splňte sen v naší nabídce, která je velmi bohatá na adrenalinové zážitky, určitě si zde něco vyberete. Adrenalinové dárky naleznete na naších webových stránkách www.esennce.cz