Jízda ve Ferrari 360 Modena F1

Nemáte tento rok inspiraci, jaký dárek zakoupit pod vánoční stromeček pro svého přítele, manžela, či třeba tatínka? Překvapte mužské spolustolovníky u vánočně prostřeného stolu a nadělujte pod stromeček zážitkové Vánoční dárky pro muže.

Muži, jako hraví tvorové, zcela jistě přivítají dárek v podobě nějakého sportovního zážitku – kiting, kurzy golfu, squashe, potápění, anebo třeba horolezectví – i aktivně strávený čas může být pro vyznavače sportu odpočinkem a příjemným zážitkem.

Pro ty, kteří se nebojí a vyhledávají ještě více akčnější zážitky, zakupte dárek z kategorie Adrenalinové dárky. Vykouzlit úsměv na tváři a zároveň potěšit neokoukaným zážitkem můžete díky tandemovému seskoku padákem, zorbingu, letu horkovzdušným balonem, jízdy Hummerem, letu stíhačkou, akrobatickým letům, adrenalinovému dnu na bojišti, škole smyku, apod.

Pokud kupujete dárek svému příteli nebo manželovi, nabízí se Vám možnost koupě zážitkového dárku pro dva – pivní lázně, noc na zámku, či víkendový pobyt ve wellness centru – společně si užijete zážitky, které již třeba nikdy nebudete mít možnost zažít.

Nejen zážitkové dárky pro muže najdete v nabídce kterou disponuje každá lepší zážitková agentura, a to přímo na jejich internetových stránkách. Zakupte zážitkové dárky pro muže a překvapte něčím novým, neokoukaným a originálním.