Pivo je už samo o sobě radostí. Stačí si přičichnout k čerstvě natočenému půllitru piva a v hlavě se vynoří představa dobře prožitého příštího okamžiku, kdy tato zlatavá tekutina bude hladce klouzat krkem do natěšeného břicha. Pivo ve většině z nás vyvolá pocit štěstí. Navodí nám úsměv a chuť žit život teď a na plné obrátky. Kdo Vám brání? Začít můžete pivem. A to přímo pivními lázněmi. Pivní lázně Plzeň Vám dají ochutnat něčeho, co jste doposud nezažili. Můžete se do piva ponořit úplně. Beze zbytku. Zaplavat si v pivu. Nemusíte pivo neustále polykat. Nechte jednou pivo, aby spolklo Vás. Jistě budete překvapeni tím, jak je tato činnost příjemná.

Pivo není jen pro muže

I ženy si při pivní lázni přijdou na své. A možná daleko více než muži, kteří se do piva ponoří jen proto, že je to fajn nápad. Žena spíše ocení fakt, že pivní lázně jsou zdraví prospěšné. A to tak, že převelice. Pleť omládne, vlasy získají lesk, celá pokožka bude lépe regenerovat. Cévní systém získá na pružnosti. Pivo toho může donést tolik. Jen o něm nenechat ve své hlavě putovat pomluvy a pověry. Pivo je přesně tím pravým způsobem, jak si odpočinout a zároveň dosíci toho, abyste udělala něco pro zdraví. A jen tak namátkou, pivní lázně jsou zábava. A to obzvláště pivní lázně Plzeň.

Bez piva jako bychom nebyli

Pivo je naší přední vývozní komoditou. Zapomeňte na auta, zapomeňte na plodiny. Naši světovou prezentaci by hravě zvládl jeden dobře natočený půllitr. Nemůžeme se tedy divit, že si pivní národ tolik oblíbí i jiné dimenze tohoto takřka národního pití. Koupel v mléce je zajímavá, koupel v bylinných extraktech zajisté také. Ale koupel v pivu, ta je nenahraditelná. Zkuste to. Pivní lázně Plzeň jsou připraveny na Vaši takřka zločinnou chuť ponořit se do piva.