Říká se, že pivo je naším tekutých chlebem a že Česká republika je ve spotřebě piva světovou jedničkou. Přesto se mezi námi najdou jednici, kteří pivu neholdují. Máme pro ně řešení. Nemusíte pivo přímo pít, zkuste se do něj ponořit a vychutnat si tak jeho blahodárné účinky i jinak než jeho konzumací. Zkuste navštívit pivní lázně Bahenec.


Proč právě pivní koupele Bahenec

Je známo, že pivo má skvělé účinky na pleť, kterou pročišťuje ale také na svaly. Po koupeli máme svaly prohřáté a následná masáž s námi udělá doslova divy. Budeme se cítit jako znovuzrození a plní energie. Aby se tak stalo, musíme projít několika procedurami, které nám zajistí dokonalý prožitek. Začneme v sauně, kde se prohřejeme a uvolníme pro samotnou pivní lázeň. V prostorné kádi strávíme dvacet příjemných minut během kterých máme k dispozici i pípu, ze které si můžeme pivo načepovat a pročistit se tak i zevnitř. Po koupeli následuje zhruba půlhodinový odpočinek na lůžku z ovesné slámy, kde si odpočineme a vstřebáme do těla všechny cenné látky získané právě z pivní lázně.

Pivní lázně Jablůnkov

Rozhodli jste se, že chcete někomu darovat nevšední dárek? Pivní lázně jsou to pravé. Pokud si vyberete právě pivní lázně Jablůnkov, budete mít k dispozici luxusní hotel a na výběr jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou. Samotná lázeň je skvělý zážitek, při kterém zapojíte všechny smysly. Naberete novou energii a zbavíte se nastřádaného stresu. Pivní budou výborný dárek jak pro typické pivaře, tak i pro ženy právě pro blahodárný účinek pivních přísad na pleť.

Pivní lázně od firmy ESENNCE

Jestliže chcete pro někoho vybírat nevšední zážitky, je tou nejlepší volbou ESSENCE.  Na stránkách této firmy si můžete vybrat z velkého množství nabídek nejen pivních lázní. Pokud je ale řeč právě o lázních, najdete tu lokality rozeseté po celé republice, takže si jistě vybere i ten, kdo nerad cestuje daleko. Vždyť kdo by se po takové relaxaci chtěl trmácet spousty kilometrů zpátky domů. U každých lázní máte podrobně vysvětleno, co tu na Vás čeká. Představu také získáte podle množství fotografií. ESSENCE je firma působící na našem trhu již několik let a za tu dobu nasbírala spoustu ocenění, které jsou pro nás zárukou kvality a vysoké úrovně nabízených služeb.