Zážitky, Zážitky pro dva, Zážitky pro muže, Zážitky pro ženy

Zážitkové víkendové pobyty

Zážitkové víkendové pobyty

Kam pojedete na víkend? Zase na chatu? Po příbuzných? Nebo snad zůstanete raději v klidu doma? A co takhle svěřit se do rukou profesionálů na pohodu a vybrat si z nabídky zážitkových víkendových pobytů? Agentury na zážitky vám s výběrem toho nejlepšího víkendu pomohou. Pár slov o jednom z relaxačních víkendů v pivních lázních. To […] Čtěte dál »

Škola smyku Příbram

Škola smyku Příbram

Každý řidič si určitě uvědomuje, kolik toho závisí na jeho správných reakcích, vědomostech a připravenosti. Každý řidič by měl dbát na to, aby se uměl v nenadálé dopravní situaci zachovat co nejbezpečněji. Kvůli sobě, svým spolujezdcům i nákupu v kufru. Navštivte kurz bezpečné jízdy Příbram, nechte si poradit od profesionálů a vyzbrojte se znalostmi na […] Čtěte dál »

Valentýnské dárky pro ženy

Valentýnské dárky pro ženy

Pryč jsou ty doby, kdy byla za kvalitní valentýnský dárek považována kytice růží či úhledně zabalená bonboniéra… Čtěte dál »

Kurz kávy

Kurz kávy

Mnozí z vás si bez kávy jistě nedokážou představit žádný běžný pracovní den. Bohužel však existuje málo lidí, jež umí připravit … Čtěte dál »

Čokoládové pokušení

Čokoládové pokušení

Většina obyvatel naší planety zná čokoládu coby vynikající pokrm božské chuti. Méně lidí již ale ví, že čokoládu lze využít také … Čtěte dál »

Thajská masáž

Thajská masáž

Thajská masáž je ideálním zážitkem pro ty, jež potřebují zregenerovat své tělo a mysl například po náročném pracovním týdnu. Čtěte dál »

Vyrobilo MFÁčko|Pro Zážitky