Zážitky, Zážitky pro dva, Zážitky pro muže, Zážitky pro ženy

Zážitkové víkendové pobyty

Zážitkové víkendové pobyty

Kam pojedete na víkend? Zase na chatu? Po příbuzných? Nebo snad zůstanete raději v klidu doma? A co takhle svěřit se do rukou profesionálů na pohodu a vybrat si z nabídky zážitkových víkendových pobytů? Agentury na zážitky vám s výběrem toho nejlepšího víkendu pomohou. Pár slov o jednom z relaxačních víkendů v pivních lázních. To […] Čtěte dál »

Škola smyku Příbram

Škola smyku Příbram

Každý řidič si určitě uvědomuje, kolik toho závisí na jeho správných reakcích, vědomostech a připravenosti. Každý řidič by měl dbát na to, aby se uměl v nenadálé dopravní situaci zachovat co nejbezpečněji. Kvůli sobě, svým spolujezdcům i nákupu v kufru. Navštivte kurz bezpečné jízdy Příbram, nechte si poradit od profesionálů a vyzbrojte se znalostmi na […] Čtěte dál »

Zážitkové dárky pro muže

Zážitkové dárky pro muže

Nemáte tento rok inspiraci, jaký dárek zakoupit pod vánoční stromeček pro svého přítele, manžela, či třeba tatínka? Překvapte mužské … Čtěte dál »

Let větroněm

Let větroněm

Pouze vy, pilot a všudypřítomné ticho. Let větroněm je ideálním zážitkem pro ty, jež potřebují na okamžik zapomenout na všechny starosti … Čtěte dál »

Škola smyku

Škola smyku

Na silnicích číhá mnoho nebezpečí a nezkušení řidiči mají mnohem větší pravděpodobnost, že se dostanou do nepříjemných problémů. Čtěte dál »

Pivní lázně

Pivní lázně

Pivní lázně Chodová Planá. Návštěva pivních lázní udělá jistě radost nejednomu milovníkovi tohoto zlatavého moku. Pivo není prospěšné pouze … Čtěte dál »

Hummer jízda

Hummer jízda

Chcete se projet v terénním voze té nejlegendárnější značky a odhalit v náročném terénu všechny jeho přednosti? Čtěte dál »

Bagrování

Bagrování

Řízení bagru skutečně není tak jednoduché, jak vypadá. Jenom zjištění funkce všech pák vám zabere značnou dobu. Čtěte dál »

Bungee jumping

Bungee jumping

Najdete v sobě potřebnou odvahu a dokážete se odrazit do obrovské hloubky pod vámi? Bungee jumping je pořádný adrenalin a pro spoustu… Čtěte dál »

Vyrobilo MFÁčko|Pro Zážitky