Zážitky, Zážitky pro dva, Zážitky pro muže, Zážitky pro ženy

Zážitkové víkendové pobyty

Zážitkové víkendové pobyty

Kam pojedete na víkend? Zase na chatu? Po příbuzných? Nebo snad zůstanete raději v klidu doma? A co takhle svěřit se do rukou profesionálů na pohodu a vybrat si z nabídky zážitkových víkendových pobytů? Agentury na zážitky vám s výběrem toho nejlepšího víkendu pomohou. Pár slov o jednom z relaxačních víkendů v pivních lázních. To […] Čtěte dál »

Udělejte si radost pivem

Udělejte si radost pivem

Pivo je už samo o sobě radostí. Stačí si přičichnout k čerstvě natočenému půllitru piva a v hlavě se vynoří představa dobře prožitého příštího okamžiku … Čtěte dál »

Pivní lázně Tábor

Pivní lázně Tábor

Pivní lázně BBB Tábor patří do sítě nejvýznamnějších a nejstarších pivních lázní Evropy. Pokud hledáte opravdový relax spojený s luxusem odpočinku v krásném prostředí … Čtěte dál »

Pivní lázně Bahenec

Pivní lázně Bahenec

Říká se, že pivo je naším tekutých chlebem a že Česká republika je ve spotřebě piva světovou jedničkou. Přesto se mezi námi najdou … Čtěte dál »

Pivní lázně Rožnov

Pivní lázně Rožnov

Hledáte typ na originální vánoční dárek, který je vhodný jak pro obě pohlaví, tak i pro všechny věkové kategorie? Zážitek plný dobrého pití … Čtěte dál »

Let balónem pro dva

Let balónem pro dva

Kde jinde uniknout před všudypřítomným pozemským stresem, než vysoko v oblacích? Pohledu z ptačí perspektivy se nevyrovná … Čtěte dál »

Vyrobilo MFÁčko|Pro Zážitky