Mezi nejznámější agentury na zážitky patří společnost Esennce. Tato agentura je stabilní firmou na trhu a je držitelem několika významných certifikátů (jako první agentura na zážitky získala certifikát „APEK Certifikovaný obchod“ a dále je držitelem certifikátu „Ověřeno zákazníky“). Kromě certifikátů získala tato agentura na zážitky několik významných ocenění – například 1. místo v prestižní soutěži Shop Roku 2009. Tyto certifikáty a ocenění jasně dokazují, že pro tuto agenturu na zážitky jsou prioritou především spokojení zákazníci a můžete si být opravdu jisti profesionálním přístupem. Zážitková agentura Esennce spolupracuje pouze s prověřenými a kvalitními provozovateli zážitků. Protože pouze tak vám mohou zaručit maximální bezpečnost a tu nejlepší úroveň samotného zážitku.

let-balonem-20

Mezi hlavní přednosti této agentury na zážitky patří také velmi bohatá nabídka zážitků. Zážitky jsou rozděleny do několika kategorií – adrenalinové zážitky, auto-moto, zážitky spojené s létáním, zážitkové pobyty atd. Agentura na zážitky Esennce nezapomíná ani na nastávající maminky nebo páry. Samotná objednávka zážitku probíhá pomocí objednávkového formuláře, jež vyplníte na jejich internetových stránkách. Poukaz na zážitek vám bude doručen na uvedenou adresu a to ve speciálním dárkovém balení. V některých případech je možné doručit objednaný zážitek do 24 hodin. Pro ty co opravdu spěchají je zde možnost osobního vyzvednutí v sídle firmy. Objednávku je možné učinit také po telefonu. Veškeré informace o objednávce najdete na webových stránkách agentury na zážitky. Ceny zážitků se odvíjí dle jejich složitosti, délky a také exkluzivity. Zážitky nenáročné na realizaci vyjdou na několik stokorun, za ty skutečně nevšední zaplatíte i několik desítek tisíc.

Agentura na zážitky Esennce, pamatuje také na ty, jež si přece jen nejsou s výběrem vhodného dárku jisti. Nabízí jim „sázku na jistotu“, kterou je univerzální certifikát. Univerzální certifikát je poukaz, jež je předplacen na určitý počet bodů a tyto body může přímo obdarovaná osoba vyměnit za konkrétní zážitek, dle vlastního výběru. Přičemž je jedno, zda se rozhodne pro jeden větší nebo několik menších zážitků. Univerzální poukazy jsou rozděleny do několika skupin (bronzový, stříbrný, zlatý, platinový nebo královský) a každé skupině je přiřazen určitý počet bodů. Tak který si vyberete?